O projektu

Rezidence Handlovy Dvory je developerský projekt pro bydlení v Jihlavě, který zastřešuje společnost S.O.K. real, a.s. Lokalita Handlovy Dvory, která se nachází v Jihlavě za obchodním domem Tesco, je umístěna v ideální poloze vůči centru města Jihlavy, ale zároveň i v bezprostředním dosahu přírody. Budoucím majitelům nabízí dobrou občanskou vybavenost, bezproblémovou dopravní dostupnost do centra města, ale také na hlavní silniční tahy.

V rámci II. etapy bude postaveno v lokalitě Handlovy Dvory celkem 42 rodinných domů, které vytvoří novou ulici – souběžně s ulicí Kosovská, Žitná a Ječná. K prodeji nabízíme domy na klíč včetně pozemku o rozloze 277 m2 až 601 m2. V nabídce aktuálně najdete patrové dvojdomy kategorie 4+kk a 5+kk o podlahových plochách 135 m2 a 172 m2.

V rámci I. etapy bylo postaveno 41 rodinných domů. V nabídce byly 3 typy patrových dvojdomů kategorie 3+kk a 4+kk, o podlahových plochách 93 maž 118 m2 a také několik typů bungalovů ve velikostních kategoriích 3+kk, 4+kk a 5+kk, s velikostí podlahové plochy od 84 m2 do 153 m2.

galerii si můžete prohlédnout vizualizace lokality.*

*Vizualizace lokality jsou ilustrativní.