Lokalita

Jihlava je krajské město s padesáti tisíci obyvateli ve středu České republiky, které se neustále rozrůstá a stává se vyhledávanou lokalitou pro rodiny s dětmi a mladé lidi. Toto město nabízí nejen bohatou občanskou vybavenost, dostatek pracovních nabídek, ale i možnosti kulturního a sportovního vyžití pro všechny, zvláště pro rodiny s dětmi.

Další nespornou výhodou je geografické umístění města. Město Jihlava leží ve stejnojmenném okrese v Kraji Vysočina, v centrální části České republiky. Je vzdáleno 21 kilometrů jižně od Havlíčkova Brodu, 27 km východně od Pelhřimova, 30 km severozápadně od Třebíče, 111 km jihovýchodně od Prahy a 78 km severozápadně od Brna. Nachází se v blízkosti nájezdu na dálnici D1. Nájezd na dálnici je vybudován tak, aby nenarušoval hlukem klid ve městě.

Lokalita Handlovy Dvory nabízí nové bydlení v Jihlavě nejen pro rodiny s dětmi. V dosahu je veškerá občanská vybavenost s výhodami okrajové části města - příroda, klid.

V blízkosti nové zástavby je zastávka MHD, supermarket, ZŠ (necelý kilometr od zástavby jsou dvě základní školy - ZŠ Demlova a ZŠ Otokara Březiny), MŠ (součástí ZŠ), lékárna (přímo v obchodním domě Tesco je lékárna Dr. Max). Příjemnou procházkou, dlouhou zhruba 2 km dojdete k Cityparku, a do centra města na Masarykovo náměstí. Pro rodiny s dětmi je pěšky dostupná i jihlavská ZOO nebo nedaleké dopravní hřiště. K lékařům se dostanete MHD - zajíždí přímo k jihlavské nemocnici a Domu zdraví, kde sídlí jak praktičtí a dětští lékaři, tak specialisté.

Mapa lokality